Przejdź do treści

Zapisy – treningi Capoeira w Sobótce.

Capoeira zapisy 06

Jak się zapisać?

Żeby zapisać się na treningi Capoeira w Sobótce wystarczy przyjść na najbliższy trening. Na miejscu załatwiamy wszelkie formalności. Najlepiej od razu zabrać ze sobą strój na zmianę (mogą to być luźne spodnie dresowe oraz t-shirt). Przed zajęciami zgłoś instruktorowi chęć udziału w treningu. Po skończonym treningu załatwiane są wszelkie sprawy formalne.

Kiedy się zapisać?

Na zajęcia Capoeira można zapisać się w dowolnym momencie. Nie ma konkretnej daty zapisów. Oczywiście, im wcześniej tym lepiej. 

W każdej chwili możesz przyjść na najbliższy trening. W każdy poniedziałek o godz. 18:00 odbywają się treningi dla młodzieży i osób dorosłych. W każdy czwartek o godz. 18:00 odbywają się treningi dla dzieci. Na każdym z tych treningów możesz dołączyć do grupy.

Capoeira zapisy 05
Capoeira zapisy 04

Gdzie się zapisać?

Na treningu. Najlepiej zabrać np. luźny dres i t-shirt oraz przyjść na najbliższy trening. 

Treningi Capoeira w Sobótce odbywają w poniedziałki od godz. 18:00 (dla młodzieży i dorosłych) oraz w czwartki o godz. 18:00 (dla dzieci). 

Zajęcia odbywają się na hali sportowej przy ul. Świdnickiej 20A

Co zabrać na trening?

Na trening Capoeira trzeba zabrać strój na zmianę. Najlepiej jakieś luźne spodnie dresowe oraz t-shirt. Na treningach Capoeira w Sobótce ćwiczymy boso. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możesz ćwiczyć boso, zabierz obuwie na zmianę (np. buty halowe). Przyda się również coś do picia (najlepiej niegazowana woda).

Capoeira zapisy 03
Capoeira zapisy 02

Kto może ćwiczyć?

Treningi Capoeira w Sobótce to zajęcia dla dzieci, osób dorosłych i młodzieży. Capoeira może ćwiczyć każdy, bez względu na płeć czy stan kondycji fizycznej. Nie trzeba mieć świetnej kondycji oraz być wysportowanym. Od tego właśnie są treningi. To treningi Capoeira mają Ci pomóc w rozwoju Twojej kondycji, siły i gibkości.

Jak się przygotować?

Nie trzeba w żaden sposób przygotowywać się do treningów Capoeira. Niezależnie od tego czy na codzień dbasz o kondycję fizyczną, biegasz lub ćwiczysz czy też prowadzisz raczej siedzący tryb życia. To treningi Capoeira mają sprawić, że nabierzesz odporności, kondycji i siły. Treningi Capoeira pomagają radzić sobie ze stresem i dają relaks psychiczny.

Capoeira zapisy 01